zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zgarnij do 300 zł premii w promocji konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas i wesprzyj fundację!

Zgarnij do 300 zł premii w promocji konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas i wesprzyj fundację!

27 wrz 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij do 300 zł premii i wesprzyj fundację w promocji konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas! W akcji „Przelew dla Przyrody” wystarczy spełnić proste warunki aktywności.

Wesprzyj fundację

wesprzyj fundację

300 zł premii z Kontem pełnym zieleni BNP Paribas

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, to znaczy takich którzy nie byli posiadaczami ani współposiadaczami ROR-u w banku BNP Paribas od co najmniej 9 miesięcy przed złożeniem wniosku w ofercie promocyjnej.

Jakie są zasady promocji?

  1. Najpóźniej do 20.10.2019 złóż wniosek na stornie promocji o otwarcie Konta osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej;
  2. Aby zgarnąć pierwsze 100 zł musisz zawrzeć umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 25.10.2019 i do końca listopada wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta na kwotę co najmniej 300 zł oraz zapewnić wpływ na konto o wartości min. 1 000 zł;
  3. Kolejną cześć premii w wysokości 200 zł otrzymasz za powtórzenie aktywności z listopada w grudniu.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Pamiętaj, że nie wszystkie transakcje bezgotówkowe będą kwalifikowały się do spełnienia warunków aktywności. Unikaj transakcji oznaczonych kodem MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Aby spełnić warunek zapewnienia wpływu wystarczy, że przelejesz wymagane 1 000 zł z konta innego banku.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 23.09.2019 do osiągnięcia 2000 rejestracji jednak nie dłużej niż do 20.10.2019.

Zgarnij nagrodę i wesprzyj fundację

W puli nagród promocji „Przelew dla Przyrody” jest wspomniane 300 . Czym różni się ta promocja od większości promocji konto osobistych?

Otóż w tej akcji masz możliwość podzielania się swoją premią z jedną z trzech dostępnych fundacji działających na rzecz ochrony środowiska. Są to: Fundacja Dziko, Inicjatywa Jeżurkowo oraz Fundacja Sendzimira. Na czym to polega?

Z tych 300 możesz przekazać 100 , 200 albo całość premii dla wybranej fundacji. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym zaznaczysz kwotę darowizny oraz fundację, na rzecz której Bank dokona darowizny w Twoim imieniu:

wesprzyj fundację

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

Sprawdź też jak zgarnąć do 320 zł premii w promocji konta osobistego BNP Paribas!

***

Jeśli jednak masz już Konto osobiste w banku BNP Paribas to skorzystaj z promocji karty kredytowej BNP. Za spełnienie prostych warunków aktywności możesz się wzbogacić o dodatkowe 400 zł na zakupy w H&M, Empiku, Allegro RTV euro AGD!

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)