zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Idealne konto oszczędnościowe na 2018 rok

Idealne konto oszczędnościowe na 2018 rok

22 maj 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Getin Bank powraca z IV edycją swojego konta oszczędnościowego. Teraz możesz skorzystać ze stawki 2,5% w skali roku. Warunki tej oferty są naprawdę proste.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej „Na nowe środki” – IV edycja, może z niej skorzystać każda osoba, która posiada konto oszczędnościowe i konto osobiste oraz wpłaci nowe środki na zasadach ujętych w regulaminie do 14 stycznia 2018 roku oraz wyrazi zgody marketingowe dla banku.

Jest jeszcze jedno ale:

Z Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 18.12.2017 r. do 14.01.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Czym są nowe środki?

Nowe środki liczone są względem salda środków klienta w Getin Banku z dnia 14 grudnia 2017 roku zgromadzonego na koncie, kontach oszczędnościowych lub lokatach.

Prościej rzecz ujmując: dopiero będziesz klientem Getin Banku? Sytuacja jest prosta – wszystkie pieniądze, które wpłacisz, będą nowymi środkami. Jesteś już klientem – musisz policzyć ile środków posiadałeś na dzień 14 grudnia 2017 roku, a wyjdzie Ci kwota, która dla banku będzie nowymi środkami.

O stawce 2,5%

2,5% będzie obowiązywać przez 122 dni dla kwoty do 200 000 . Z atrakcyjnego oprocentowania możesz skorzystać do 14 stycznia 2018 roku.

Pamiętaj! Liczy się tylko wpłata nowych środków na Twoje konto oszczędnościowe.

Przykład:

Konto oszczędnościowe w Getin Banku

  • konto otwierasz i prowadzisz za 0 zł
  • w każdym miesiącu możesz zrobić jeden bezpłatny przelew, za każdy kolejny zapłacisz 9 zł
  • odsetki kapitalizowane są na koniec każdego miesiąca kalendarzowego
  • promocja dotyczy tylko kont indywidualnych

Jak skorzystać z promocji?

  • wypełnij wniosek – to zajmie Ci tylko kilka minut 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
  • potwierdzenie wypełnienia wniosku otrzymasz na podany adres e-mail
  • w ciągu 24 godzin bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i przyjęcie wniosku
  • podpisz umowę – o jej wysłaniu kurierem zostaniesz poinformowany e-mailem i SMS-em (kurier skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin wizyty)
  • po otrzymaniu umowy bank aktywuje Ci konto – potwierdzenie również otrzymasz e-mailem i SMS-em (dostaniesz dane potrzebne do zalogowania się w Bankowości Internetowej, Mobilnej i Telefonicznej)

Ważne dokumenty

Regulamin oferty specjalnej „Na nowe środki edycja IV”
Tabela Oprocentowania Kont Oszczędnościowych oraz Kont Osobistych

***

I to wszystko. Jak widzisz skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste. Zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,5% na 4 miesiące (do 200 000 zł!) możesz sporo zyskać. Wystarczy kilka prostych kroków i gotowe. 🙂

Polecamy: Skorzystaj z atrakcyjnej Lokaty na 2,4% na nowe środki w Getin Banku >> lub Zyskaj 10% zniżki do kina z Kontem Proste Zasady >>

Komentarze (0)