zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 250 zł premii za iKonto Biznes Alior Banku i 1500 zł w formie zwrotów!

250 zł premii za iKonto Biznes Alior Banku i 1500 zł w formie zwrotów!

23 gru 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

250 zł premii iKonto Biznes Alior Banku oraz do 1500 zł w formie zwrotów za aktywne korzystanie z rachunku!

250 zł premii za iKonto Biznes!

Kto może skorzystać promocji dla firm?

Tak jak w poprzedniej edycji promocji Alior Banku dla przedsiębiorców, aby skorzystać z obecnej należy być nowym klientem. To znaczy, że skorzystać mogą jedynie osoby, które nie posiadały nigdy wcześniej żadnego produktu dla firm w Alior Banku. Posiadanie konta, czy innych produktów bankowych dla klienta indywidualnego nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak zdobyć 250 zł premii w gotówce?

  1. Złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes lub Konta 4×4 najpóźniej do 31.12.2020 i podpisz umowę o prowadzenie rachunku przed upływem 30 dni od wysłania wniosku;
  2. W ciągu 60 dni od otwarcia rachunku (podpisanie umowy i aktywowanie konta) spełnij następujące warunki aktywności:
  • zaloguj się do systemu bankowości internetowej Alior Online/BusinessPro lub aplikacji mobilnej Alior Mobile;
  • wykonaj transakcje kartą do konta o wartości min. 250 ;
  • zapewnij wpływ na konto od kontrahentów o wartości min. 500 ;
  • wykonaj przelewy do innego banku na łączną kwotę min. 300 (nie dotyczy to przelewów do ZUS i US);
  • zarejestruj swoją kartę płatniczą w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak zdobyć do 1500 zł zwrotu?

Maksymalna pula 1500 zł premii w formie zwrotu rozbita jest na 12 miesięcy. W każdym z nich najwyższy moneyback może wynieść do 125 zł.

Najłatwiejszy zwrot w wysokości 30 zł otrzymasz już za samo wykonanie pierwszej płatności w miesiącu ZUS lub US o wartości min. kolejno 250 zł oraz min. 300 zł.

10 zł premii przysługuje za wykonanie europejskich transakcji SEPA na kwotę przynajmniej 100 EUR oraz kolejne 10 zł za transakcje kartą wydaną do konta o łącznej wartości min. 500 zł.

Kolejna premia w wysokości 15 zł nie będzie dostępna dla firm, które nie korzystają z kas fiskalnych. Aby ją zdobyć należy otrzymać bonusowy przelew z PCKF (Polskie Centrum Kas Fiskalnych) w kwocie 100 zł.

Pozostałe cząstkowe nagrody przyznawane są za utrzymanie miesięcznego salda na poziomie od 2 500,01 zł do 150 000,01 zł. W tej kategorii można zyskać premię w zależności od posiadanego salda od 5 zł do nawet 60 zł miesięcznie.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.12.2020.

Jak odebrać premie?

250 zł premii w gotówce trafi na twój rachunek do końca miesiąca, po miesiącu spełnienia wymaganych warunków aktywności, ale nie wcześniej niż 01.02.2021.

Podobnie rzecz się ma w przypadku 1500 zł zwrotu. 125 zł (bo tyle może wynieść maksymalny zwrot w miesiącu) otrzymasz do końca miesiąca następującym po miesiącu spełnienia wskazanej aktywności 🙂

Pamiętaj oczywiście, że aby odebrać nagrody, należy nie wypowiadać umowy o konto oraz zmieniać typu konta. Ponadto w przypadku działalności gospodarczych każda premia stanowi przychód, od którego należy odliczyć podatek.

***

Ile kosztuje iKonto Biznes?

Co ciekawe otwarcie oraz prowadzenie iKonta Biznes jest całkowicie darmowe bez konieczności wykazania się jakąkolwiek miesięczną aktywnością na koncie.

Wyjątkiem jest utrzymanie karty wydanej do konta, za którą bank może pobrać miesięczną opłatę w wysokości 8 zł. Można jej jednak w łatwy sposób uniknąć wykonując miesięcznie 4 transakcje kartą na dowolną kwotę.

Jeśli jesteśmy już przy transakcjach, to korzystając z iKonta Biznes wszystkie przelewy internetowo masz za darmo! Wyjątkiem są przelewy natychmiastowe, których koszt to 10 zł. W każdym miesiącu masz 5 takich transakcji do wykorzystania za darmo! 🙂

***

Szukasz konta firmowego z premią? Sprawdź też propozycję Konta Firmowego Godnego Polecenia z premią 250 zł od Bankier.pl oraz do 1000 zł od Santander Banku Polska!

250 zł od Bankier.pl

Dokumenty

Regulamin promocji 250 zł
Regulamin zwrotu do 1500 zł
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)