zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 250 zł premii w gotówce z Kartą Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas!

250 zł premii w gotówce z Kartą Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas!

20 maj 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

250 zł premii w gotówce to nagroda za założenie i aktywność z Kontem Otwartym na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas!

250 zł premii w gotówce z Kontem Otwartym na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

dzisiaj

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów, to znaczy takich którzy w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie byli posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Złóż wniosek o otwarcie Konta z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą strony promocji do 09.06.2019;
  2. Zawrzyj umowę ramową o Konto Osobistego wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej do 30.06.2019;
  3. W każdym z miesięcy lipiecsierpień 2019 wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł oraz otrzymaj wpływy na Konto Osobiste na łączną kwotę min1000.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 17.05.2019 do osiągnięcia 1500 rejestracji jednak nie dłużej niż do 09.06.2019.

Nagroda

Nagroda w postaci 250 w gotówce podzielona jest na 2 części.

Pierwsza część w wysokości 150 zostanie przyznana za spełnienie warunków opisanych powyższej w miesiącu lipcu. Druga część nagrody, tj. 100 zostanie przyznana jeśli powtórzysz te same czynności w sierpniu.

Informację o przyznaniu poszczególnych nagród otrzymasz w wiadomości drogą e-mail. O pierwszej nie później niż do dnia 19.08.2019, a o drugiej nie później niż do dnia 18.09.2019. Obie nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca, w którym otrzymasz informację o spełnieniu warunków promocji.

Premie zostaną przekazane na indywidualne konto bankowe, do którego numer rachunku podasz na specjalnej stronie promocji. Link do tej strony wraz z promocyjnym kodem otrzymasz w wiadomości e-mail, tej samej, która poinformuje Cię o spełnieniu warunków.

***

dzisiaj

Możesz też skorzystać z promocji z Kontem otwartym na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i zgarnąć 150 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)