zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 250 zł na paliwo na stacjach Orlen z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas! [KONIEC LIMITU]

250 zł na paliwo na stacjach Orlen z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas! [KONIEC LIMITU]

14 maj 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat BNP Paribas i zgarnij 250 zł na paliwo na stacjach Orlen! Wystarczy spełnić proste warunki aktywności. [KONIEC LIMITU]

250 zł na paliwo do wykorzystania na stacjach Orlen

orlen

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być nowy klient, który w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz w ramach działalności przejętej przez Bank z dniem 31.10.2018 r. w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540, oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz.

Wzięcie udziału w Promocji wyklucza udział w organizowanych przez Organizatora promocjach „Promocja otwarta na eŚwiat” oraz w promocji „Promocja otwarta na Dzisiaj”.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą strony promocyjnej do 31.07.2019;
  2. Zawrzyj Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego wraz z Kartą Otwartą na Świat i dostępem do bankowości elektronicznej do 14.08.2019;
  3. Aktywuj aplikację GOmobile do 31.08.2019, a w następnym miesiącu kalendarzowym, wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą o wartości min. 300 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 06.05.2019 do osiągnięcia 800 rejestracji jednak nie dłużej niż do 31.07.2019.

Nagroda

Premię stanowi Karta Paliwowa Przedpłacona do wykorzystania w sieci stacji paliw Orlen o wartości 250 . Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz drogą e-mail nie później niż do 17 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Samą kartę otrzymasz za pośrednictwem przesyłki pocztowej poleconej do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

Kartę możesz wykorzystać w sieci stacji Orlen opatrzonych logo systemu FLOTA na terenie Polski najpóźniej do 28.02.2021.

***

orlen

Możesz też skorzystać z promocji z Kontem otwartym na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i zgarnąć 150 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)