zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 200 zł w gotówce za Konto Przekorzystne dla młodych od Banku Pekao!

200 zł w gotówce za Konto Przekorzystne dla młodych od Banku Pekao!

2 lis 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

200 zł w gotówce w najnowszej promocji Konta Przekorzystego dla młodych Banku Pekao! 50 zł za samo otwarcie konta i 150 zł za aktywność.

200 zł w gotówce za Konto Przekorzystne dla młodych!
200 zł w gotówce

Kto skorzysta z promocji konta dla młodych?

Promocja skierowana jest do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 01.01.2019 do 01.11.2021 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Sama oferta Konta Przekorzystnego dla młodych skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 18 – 26 lat.

Jak zdobyć 200 zł premii od Banku Pekao?

50 zł za samo założenie konta

  • Najpóźniej do 31.12.2021 załóż Konto Przekorzystne dla młodych Banku Pekao z kartą do konta oraz dostępem do aplikacji mobilnej, koniecznie za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;

150 zł za aktywność na koncie

  • w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę swoją kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać najpóźniej do 31.12.2021.

Nagroda

  • 50 premii za samo założenie konta otrzymasz już 31.12.2021, jeśli otworzysz konto w listopadzie lub do 31.01.2022, jeśli otworzysz je w grudniu.
  • 150 zł premii za prostą aktywność otrzymasz na Konto Przekorzystne w zależności od miesiąca przystąpienia do promocji:

jeśli w listopadzie to do końca marca 2022;

jeśli w grudniu to do końca kwietnia 2022

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Jeśli jesteś osobą, która nie ukończyła jeszcze 26 roku życia to utrzymanie zarówno  konta, jak i karty płatniczej będzie darmowe bez względu, czy aktywnie korzystasz z rachunku, czy też nie.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne po 26 roku życia?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Ranking kont studenckich

Dokumenty

Regulamin promocji 200 zł
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)