zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 200 zł premii na zakupy w Allegro z Kontem za Zero Banku PKO BP!

200 zł premii na zakupy w Allegro z Kontem za Zero Banku PKO BP!

10 lis 2022 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Mega łatwe 200 zł do wydania w popularnym serwisie zakupowym Allegro. Wystarczy skorzystać z promocji Konta za Zero lub Konta dla Młodych Banku PKO BP! Oferta limitowana!

Promocja konta osobistego Banku PKO BP!

Czy możesz skorzystać z tej oferty?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą która nie posiadała żadnego konta osobistego w Banku PKO BP (nie dotyczy Inteligo) od przynajmniej 01.01.2021.

200 zł do Allegro za darmowe konto osobiste:

Start
  • Najpóźniej do 04.12.2022 otwórz Konto za Zero lub Konto dla Młodych z kartą płatniczą wyrażając przy tym zgody marketingowe;
  • pamiętaj o wyrażeniu zgody na udział w akcji promocyjnej.
Aktywność

W każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych (liczonych po miesiącu otwarcia konta) dokonaj min. 5 transakcji kartą lub BLIKIEM o dowolnej wartości.

Nagroda

Każdą część premii do Allegro otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków aktywności. Kody do Allegro będą dostępne w aplikacji IKO oraz serwisie iPKO.

Złóż wniosek

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz dodatkowe konto i dzięki niemu wykonasz potrzebne przelewy. W ten sposób możesz skorzystać z kilku promocji i zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy! Po spełnieni warunku zapewnienia wpływów środki możesz ponownie przelać na dowolne konto.

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do wydania 3000 nagród (3000 za Konto za Zero i 3000 za Konto dla Młodych), ale nie dłużej niż do 04.12.2022.

Ile kosztuje Konto za Zero?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla klientów do 26 roku życia. Wobec tego samo utrzymanie konta jest bezwarunkowo darmowe. Za posiadanie karty do konta PKO BP może jednak pobrać miesięczną opłatę w wysokości 5 zł miesięcznie. Jednak wykonanie zaledwie 4 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę zwolni nas z tego obowiązku.

Korzystanie z bankomatów własnych, jak i innych banków na terenie kraju jest bezwarunkowo darmowe.

Konto za Zero jak sama nazwa sugeruje również zwolnione jest z opłat za jego utrzymanie bez względu na aktywność na koncie. Utrzymanie karty może jednak wynieść aż 10 zł miesięcznie, chyba że w miesiącu wykonamy minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Wypłaty z bankomatów PKO BP oczywiście jest darmowe, ale korzystanie z maszyn należących do konkurencji obarczone jest prowizją 10 zł od transakcji.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci bez konta w Banku PKO BP od przynajmniej 01.01.2022.

Czas trwania promocji

Do wyczerpania limitu 3000 wydanych nagród i nie dłużej niż do 04.12.2022.

Nagroda

200 zł do Allegro.

Termin odebrania nagrody

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu aktywności.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część