zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 200 zł na sprzęt Salomon w Intersporcie za darmowe CitiKonto!

200 zł na sprzęt Salomon w Intersporcie za darmowe CitiKonto!

15 sty 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

200 zł na sprzęd Salomon w sieci sklepów Intersport za założenie i wypróbowanie darmowego CitiKonta od Citibanku!

200 zł na sprzęt Salomon od Citibanku

200 zł na sprzęt

Kto skorzysta z promocji?

Najnowsza promocja rewolucyjnego i całkowicie darmowego CitiKonta przeznaczona jest ponownie wyłącznie dla nowych klientów. Są to osoby, które począwszy od 01.01.2020 nie posiadały żadnego konta osobistego w Citibanku.

Jak zgarnąć 200 zł na sprzęt Salomon?

  1. Najpóźniej do 31.03.2021 złóż wniosek o CitiKonta wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku. Możesz to zrobić całkowicie online za pomocą weryfikacji tożsamości na selfie;
  2. Posiadając aktywne konto należy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy spełnić następujące warunki aktywności:
  • zapewnij wpływ na konto min. 2000 zł tytułem wynagrodzenia. Regulamin określa to jako wynagrodzenie za pracę, emerytura/renta, stypendium, świadczenie 500+ lub inne świadczenia społeczne;
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citibanku;
  • zapłać za dowolne zakupy o wartości min. 100 zł przy pomocy usługi Google Pay lub Apple Pay.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 31.03.2021 lub zakończy się wcześniej, jeśli liczba uczestników osiągnie 500 osób.

Nagroda

Premię w postaci kodu o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów Intersport na zakup sprzętu znanej firmy Salomon otrzymasz na skrzynkę odbiorczą po zalogowaniu do bakowości online do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności.

***

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Citi Global Wallet

Citibank kusi nie tylko darmowym kontem osobistym z również darmową kartą debetową, ale zachęca dodatkowymi funkcjami. Dla osób często podróżujących ciekawą opcją będzie usługa Citi Global Wallet. Dzięki niej unikniesz kosztów przewalutowania płacąc w internecie oraz stacjonarnie w obcych walutach. Jak to działa? Wystarczy, że otworzysz (za darmo) dodatkowy rachunek w interesującej Cię walucie (EUR, GBP, CHF, etc.) i zapłacisz kartą do konta. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i pobierze środki z właściwego rachunku.

Ranking kart kredytowych – Kwiecień 2021

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)