zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 200 zł premii i 8% na koncie oszczędnościowym w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych Banku Pekao!

200 zł premii i 8% na koncie oszczędnościowym w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych Banku Pekao!

1 sty 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania 4.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł od Banku Pekao w najnowszej promocji popularnego Konta Przekorzystnego dla młodych! 50 zł za założenie konta + 150 zł za aktywność! Do tego 8% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym!

200 zł od Banku Pekao!

Kto skorzysta z promocji konta dla młodych?

Promocja skierowana jest do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 01.01.2021 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Sama oferta Konta Przekorzystnego dla młodych skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 18 – 26 lat.

50 zł

Najpóźniej do 15.03.2023 załóż Konto Przekorzystne dla młodych Banku Pekao z kartą do konta oraz dostępem do aplikacji mobilnej, koniecznie za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay.

150 zł

W każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta:

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę swoją kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay;
  • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej PeoPay.
Nagroda

Premia 200 zł podzielona jest na 4 części po 50 zł. Każdą część otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku aktywności.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji?

Aby skorzystać z promocji najpóźniej do 15.03.2023 musisz założyć Konto Przekorzystne dla młodych.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Jeśli jesteś osobą, która nie ukończyła jeszcze 26 roku życia to utrzymanie zarówno  konta, jak i karty płatniczej będzie darmowe bez względu, czy aktywnie korzystasz z rachunku, czy też nie.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne po 26 roku życia?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Osoby od 18 do 26 roku życia, które nie posiadały konta Banku Pekao od  01.01.2021.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 15.03.2023.

Nagroda

200 zł premii w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

Premia 200 zł podzielona jest na 4 części po 50 zł. Każdą część otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku aktywności.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część