zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Aż 2,5% przez pół roku i do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Citibanku !

Aż 2,5% przez pół roku i do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Citibanku !

9 paź 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Załóż darmowe konto Citi Priority i skorzystaj z Konta Oszczędnościowego Citibanku z oprocentowaniem 2,5% przez 6 miesięcy, dla środków do 100 tys.

Konto Oszczędnościowe w Citibanku

citibanku

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Tzn. musisz być czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego Citibanku od 01.01.2017.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Otwórz konto Citi Priority oraz Konto Oszczędnościowe i wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych;
  2. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, w każdym miesiącu zapewnij zapewnij wpływ min. 5 000 PLN na konto lub utrzymaj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł na rachunkach prowadzonych przez Bank;
  3. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, dokonaj co najmniej 3 transakcji miesięcznie Twoją kartą do konta;
  4. Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym będzie wynosić 2,5% w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Odsetki promocyjne zostaną zaksięgowane do 12 dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta dostępna jest dla pierwszych 1000 Klientów, którzy spełnią warunki przewidziane w regulaminie i twa do 31.12.2018.

Nagroda

2,5% w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Odsetki promocyjne zostaną zaksięgowane do 12 dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

***

Konto Citi Priority:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i na świecie
  • 0 zł za kartę do konta

Konto Oszczędnościowe:

  • Nie tracisz odsetek kiedy wpłacasz i wypłacasz
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego
  • 0 zł za jedną wypłatę i przelew w PLN w miesiącu

***

Aby prowadzenie konta było bezpłatne: utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach) lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)