zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 150 zł zwrotu za założenie darmowego konta internetowego Citi Priority!

150 zł zwrotu za założenie darmowego konta internetowego Citi Priority!

1 sie 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Tym razem Citibank przygotował 150 zł premii w formie moneybacku za dokonywanie transakcji kartą. Płać i otrzymuj zwroty!

Internetowe konto Citi Priority za 0 zł

Priority

Dla kogo?

Promocja z Internetowym Kontem Citi Priority przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów banku.  To znaczy, że musisz być osobą, która nie posiada ani nie jest pełnomocnikiem do żadnego produktu Citibanku od 01.01.2017.

Jak skorzystać z promocji z Citi Priority?

  1. Otwórz Konto Internetowe Citi Priority w ramach oferty „Citi Priority – konto internetowe” i nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś Konto, zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia 1 500 zł w ramach oferty „Do 150 zł zwrotu za zakupy z nowym kontem internetowym – Citi Priority”.
  2. Zaloguj się do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia Konta do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online przez przeglądarką internetową na smartfonie .
  3. Płać kartą debetową wydaną do Konta i otrzymuj 5% zwrotu za transakcje – w okresie 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych możesz otrzymać 150 zł! miesięczna kwota pierwszej premii nie może przekroczyć 50 zł, a max. miesięczna kwota każdej kolejnej z pięciu premii nie może przekroczyć 20 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 01.08.2018 do 31.12.2018.

Nagroda

Maksymalnie 150 zł premii w formie 5% zwrotów za transakcje. Za pierwszy miesiąc możesz zgarnąć aż 50 zł, a za kolejne – po 20 zł. Premie będą wypłacana na Twoje Konto do końca kolejnego miesiąca po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty.

***

Internetowe konto Citi Priority za PRAWDZIWE O zł:

  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za kartę do konta.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
  • 0 zł za przelewy krajowe zlecone w bankowości elektronicznej Citibank Online.

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)