zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zgarnij do 150 zł premii za darmowe Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas!

Zgarnij do 150 zł premii za darmowe Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas!

23 lip 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

BGŻ BNP Paribas po znakomitej kampanii promującej Konto Optymalne tym razem postanowiło zachęcić klientów do otwarcia trzeciego w ofercie rachunku rozliczeniowo-oszczędnościwego. Załóż darmowe Konto Maksymalne w ramach promocji i wzbogać się nawet o 150 zł premii!

150 zł premii za darmowe Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Maksymalne

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie byłeś posiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy od momentu złożenia wniosku.

Jak możesz skorzystać z premii?

 1. Złóż wraz z wnioskiem o przystąpienie do Promocji jednocześnie wniosek o zawarcie Umowy ramowej Rachunków Bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanału Dostępu w zakresie Konta Maksymalnego, Karty i systemu bankowości internetowej, za pośrednictwem strony internetowej Banku lub telefonicznie i zawrzyj Umowy w zakresie objętym wnioskiem;
 2. Złóż wniosek o przesyłanie na swój adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z Bankiem (e-korespondencja);
 3. Wyraź zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji Banku stanowiących informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną;
 4. Zaakceptuj regulamin Promocji poprzez zaznaczenie na stronie internetowej Banku tego faktu lub składając oświadczenie w trakcie nagrywanej rozmowy telefonicznej z konsultantem Banku;
 5. Podaj swój poprawny adres email i numer telefonu komórkowego, a następnie utrzymaj umowę i ww. oświadczenia do dnia wypłaty Premii.
 6. Aby otrzymać max. premię 150 zł musisz dokonać w sumie 25 bezgotówkowych płatności. Musi to być co najmniej 5 transakcji kartą w miesiącu na łączną kwotę minimum 300 zł, aby premia została w ogóle naliczona!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 06.07.2018 do 31.08.2018.

Nagroda

Premia naliczana jest w wysokości 1 zł od transakcji bezgotówkowej dokonanej wydaną do Konta Maksymalnego kartą debetową o wartości co najmniej 5 złotych.

Nagroda wynosi maksymalnie 25 zł w miesiącu kalendarzowym, max. do 150 zł przez 6 kolejnych miesięcy licząc od dnia przystąpienia do Promocji.

***

Konto Maksymalne to idealne rozwiązanie dla aktywnych i młodych klientów – konto bez opłaty za prowadzenie z możliwością bezpłatnych wypłat gotówki z bankomatów na całym świecie:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za obsługę karty do konta dla Posiadacza rachunku
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
 • możliwość wnioskowania o kredyt odnawialny w koncie od razu po otwarciu konta

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)