zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 15.000 zł to główna nagroda w konkursie, który przygotował dla swoich klientów kuki.pl!

15.000 zł to główna nagroda w konkursie, który przygotował dla swoich klientów kuki.pl!

17 lipca 2017 (Aktualizacja 05.09.2018) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Kuki.pl przygotował konkurs zarówno dla nowych jak i obecnych klientów. Do wygrania jest co tydzień aż 15.000 zł! Łączna pula nagród to ponad 100.000 zł!

15.000 zł w konkursie kuki.pl

kuki.pl

Kto może skorzystać?

Aby wziąć udział w konkursie musisz mieć ukończone 18 lat, mieszkać na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, oraz w okresie obowiązywania Konkursu aplikować o pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej kuki.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

 1. Złóż wniosek o pożyczkę w okresie trwania konkursu – czyli między 16.07.2018. a 2.09.2018.
 2. Po otrzymaniu pożyczki, wypełnij zgłoszenie które znajduje się na stronie www wpisując w nim:
 • numer pożyczki (który znajduje się na Twojej umowie)
 • numer telefonu który podałeś we wniosku o pożyczkę
 • odpowiedz na pytanie konkursowe ”Na co wydałbyś wygraną konkursową w wysokości 15 000 zł?”Czekaj na ogłoszenie wyników!

Złóż wniosek i weź udział w konkursie!

Czas trwania akcji

Konkurs trwa od 16.07.2018 do dnia 02.09.2018 włącznie.

Nagroda

Zwycięzca każdej z edycji Konkursu, który spełni łącznie wszystkie warunki, otrzyma nagrodę finansową w wysokości 15.000 zł. Organizator w terminie 5 dni od poinformowania Zwycięzcy, przekaże nagrodę na konto na które została wypłacona pożyczka.

***

Jak wziąć pożyczkę:

 1. Na stronie www.kuki.pl wybierz kwotę i okres, na jaki potrzebujesz gotówki. Naciśnij przycisk „Weź pożyczkę”. Jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka od Kuki.pl, uzupełnij krótki formularz rejestracyjny podając swoje dane.
 2. W celu potwierdzenia danych wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł (1 grosz) na jeden z naszych rachunków bankowych. Pamiętaj, że musisz być właścicielem konta, z którego dokonasz przelewu. WAŻNE: W tytule przelewu wpisz: „Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Kuki.pl (wpisz Twój numer PESEL*)”Niepoprawnie podany tytuł przelewu weryfikacyjnego lub dokonanie przelewu z rachunku, którego nie jesteś właścicielem sprawi, że opłata nie zostanie przyjęta.
 3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze zostaną natychmiast przelane na Twoje konto. Posiadając rachunek bankowy w jednym z poniższych banków:
 • PKO Bank Polski / Inteligo
 • Pekao SA
 • mBank / BRE Bank / MultiBank
 • BZWBK / Kredyt Bank
 • ING Bank Śląski
 • Alior Bank / T-mobile / Bank BPH
 • Millennium Bank
 • Getin Bank

Złóż wniosek i weź udział w konkursie!
Pieniądze powinny zostać zaksięgowane na Twoim koncie nawet w 15 minut. Jeśli korzystasz z usług innego banku, czas otrzymania gotówki uzależniony jest od godzin sesji międzybankowch.

Dokumenty

Regulamin Konkursu

Komentarze (0)