zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 100 zł za Konto Przekorzystne w najnowszej promocji Banku Pekao!

100 zł za Konto Przekorzystne w najnowszej promocji Banku Pekao!

1 czea 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

100 zł za Konto Przekorzystne Banku Pekao w najnowszej promocji! Dodatkowe 100 zł do zagarnięcia za punkty w programie Bezcenne Chwile.


100 zł za Konto Przekorzystne Banku Pekao!
100 zł za konto

Kto skorzysta z oferty Banku Pekao?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 01.01.2019 do 14.07.2021 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych, ale również lokat oszczędnościowych.

Jak zdobyć 100 zł premii za Konto Przekorzystne?

100 zł za konto i aktywność

  • Najpóźniej do 30.09.2021 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao SA wraz z kartą płatniczą za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;
  • Posiadając otwarty i aktywny rachunek najpóźniej do końca trzeciego miesiąca od założenia kont udaj się do placówki Banku Pekao, aby złożyć wzór własnego podpisu;
  • Dodatkowo w każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta spełnij warunki aktywności:

a) wykonaj min. 1 płatność kartą płatniczą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę;

b) zapewnij min. 500 zł jednorazowego wpływu na konto.

c) aktywuj Pakiet Komfort w okresie przystąpienia do promocji i nie rezygnuj z niego przynajmniej do dnia wypłaty premii.

100 zł za punkty w programie Bezcenne Chwile

  • 3400 pkt. (50 zł) za zarejestrowanie do 30.09.2021 karty Pekao w programie oraz w ciągu 30 dni min. 4 płatności bezgotówkowych kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych (lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem)
  • 4000 pkt. (50 zł) za samo przystąpienie do programu Bezcenne Chwile Mastercard oraz dokonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie 50 zł do 30 dni od rejestracji.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja z premią 100 zł trwa do 30.09.2021.

Nagroda

100 zł premii w gotówce otrzymasz na Konto Przekorzystne w zależności od dnia przystąpienia do promocji:

a) jeśli w lipcu to do 30.11.2021;
b) jeśli w sierpniu to do 31.12.2021;
c) jeśli we wrześniu to do 31.01.2022.

Punkty zebrane w programie Bezcenne Chwile Mastercard można wykorzystać na zakupy w sklepach – partnerach programu (Allegro, Empik, Kruk i wielu innych). 3400 pkt. dostępne będzie przez 6 miesięcy od ich pozyskania, natomiast 4000 pkt. zaledwie przez 2 miesiące.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Kartą będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.
W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Darmowe przewalutowanie z Rewolucyjną Kartą!

Aby dokonywać płatności w EUR, GBP, USD, czy CHF nie potrzebujemy zakładać oddzielnych subkont dla tych walut. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i ściągnie należną kwotę z podstawowego rachunku złotowego przeliczając ją po kursach Mastercard bez dodatkowych prowizji banku i opłat za przewalutowanie.

Ranking kont osobistych

Dokumenty

Regulamin promocji 100 zł za Konto Przekorzystne
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)