zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 100 zł premii na start z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao! 

100 zł premii na start z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao! 

5 lip 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Wypróbuj darmowe Konto Przekorzystne Banku Pekao i zgarnij 100 zł premii na start! Dodatkowo 0 zł za przewalutowanie przy płatnościach kartą!

100 zł premii na start.

100 zł premii na start

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy od 01.07.2018 do 13.06.2019 nie posiadali ani nie współposiadali żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao.

Jak zgarnąć 100 zł premii na start?

  1. W czasie trwania promocji złóż wniosek za pomocą strony promocyjnej oraz otwórz rachunek Konto Przekorzystne wraz z Kartą (najpóźniej do 31.07.2019),
  2. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy spełnij oba poniższe warunki aktywności:
  • zapewnij jednorazowy wpływ na Konto w wysokości min. 500 (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów)
  • wykonaj min. jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay (poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 14.06.2019 do 31.07.2019 lub osiągnięcia 10 000 uczestników.

Nagroda

Wypłata premii na start w wysokości 100 nastąpi w terminie 45 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Okresu przystąpienia do Promocji w formie przelewu na Konto Przekorzystne otwarte w promocji.

Oczywiście na dzień wypłaty premii wymagane jest posiadanie tego konta.

Poza oczywistą premią pieniężną dodatkowym bonusem jest oprocentowanie w wysokości 3% przez 6 miesięcy i do kwoty 30 000 zł! Możesz skorzystać z tej oferty przystępując do niej w okresie 01.07.201930.09.2019.

***

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

0 zł za przewalutowanie!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Dokumenty

Regulamin promocji 150 zł na start
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A.

Komentarze (0)