120 zł premii dla obecnych klientów ING

Ponownie ruszyła promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego. Do zgarnięcia jest 120 zł premii za wpływy na konto. Jeśli zostałeś zaproszony przez bank do wzięcia udziału – nie czekaj i odbierz nagrodę. 🙂

120 zł premii od ING

Kto może skorzystać z promocji?

Musisz być klientem ING Banku Śląskiego, ale na tym się nie kończy. Bank zaprosi do promocji tylko wybrane osoby. Zaproszenia (wiadomości) spodziewaj się w systemie Moje ING.

Co możesz zyskać?

W sumie 120 zł premii (100 zł za spełnienie warunków promocji + 20 zł za dodatkowe dwie rzeczy).

Jak zgarnąć nagrodę od ING?

100 zł

Jeśli otrzymałeś zaproszenie do skorzystania z promocji, kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza oraz zaakceptowanie regulaminu.

Wypełnij formularz
Następnie w czterech dowolnych miesiącach do 30 września 2018 roku (do wyboru marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec sierpień, wrzesień) na Twoim koncie muszą pojawić się wpływy wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł (w każdym z tych 4 miesięcy). Niekoniecznie musi być to przelew od pracodawcy, a np. przelew od osoby, która ma konto w innym banku. 🙂

20 zł

Jeśli chcesz zgarnąć kolejne 20 zł i w sumie zdobyć 120 zł musisz jeszcze złożyć w „Moje ING” dyspozycję przelewu wynagrodzenia oraz taki wpływ w kwocie min. 1000 zł musi pojawić się na Twoim koncie przez 4 miesiące (w każdym z tych miesięcy po min. 1000 zł).

Nagroda

Jeśli spełnisz warunki promocji spodziewaj się nagrody (100 lub 120 zł) w postaci przelewu na Twój rachunek – najpóźniej do 31 października 2018 roku.

Dokumenty

Regulamin promocji

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here