zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Przesiądź się na rower i zgarnij 10 zł premii od Veturilo za doładowanie przez Visa Checkout!

Przesiądź się na rower i zgarnij 10 zł premii od Veturilo za doładowanie przez Visa Checkout!

22 czea 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Veturilo to jeden z największych systemów rowerów miejskich w Europie, dostępny również w Warszawie. Teraz wystarczy, że doładujesz swoje konto za 1 zł, aby otrzymać 10 zł bonusu!

Veturilo

Veturilo

Jak możesz wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy, że zasilisz swoje konto za min. 1 zł przez stronę internetową veturilo.waw.pl, wybierając przy tym metodę płatności portfelem Visa Checkout.

Czym jest Visa Checkout?

„Visa Checkout ułatwia zakupy online, pozwalając na ich opłacanie bez konieczności każdorazowego wpisywania danych karty. Użytkownik zapisuje je w usłudze tylko raz – w trakcie rejestracji. Później, do potwierdzenia płatności wystarczy jedynie podanie loginu i hasła. Nad bezpieczeństwem transakcji realizowanych poprzez Visa Checkout czuwa wielopoziomowy system zabezpieczeń wykorzystujący m.in. usługę 3D-Secure. Płacenie za zakupy online poprzez Visa Checkout daje konsumentom dostęp do takich samych korzyści, jakie oferuje tradycyjne posługiwanie się kartami (m.in. usługa chargeback).”
Żródło: www.veturilo.waw.pl

Czas trwania promocji

Akcja przyznawania bonusów trwa od 20.06.2018 do momentu ich wyczerpania, jednak nie dłużej niż do 20.07.2018.

Nagroda

10 zł premii zasili Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych od momentu odnotowania płatności. Z promocji możesz skorzystać tylko 1 raz. Bonus możesz zrealizować do 30.11.2018.

Dokumenty

Regulamin akcji

Komentarze (0)