zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zarabiaj na bankach – zobacz jak i ile możesz zyskać na promocjach bankowych.

Zarabiaj na bankach - zobacz jak i ile możesz zyskać na promocjach bankowych.

19 wrz 2023 2 komentarzy ok. 19 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zarabianie na bankach możliwe jest przede wszystkim poprzez korzystanie z licznych promocji bankowych dla nowych klientów. W ramach promocyjnych ofert często wystarczy skorzystać z konta bankowego, karty kredytowej, czy lokaty bankowej oraz spełnić proste warunki otrzymania premii. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Zarabianie na promocjach bankowych

Czym są promocje bankowe?

Promocje bankowe to jedna z form marketingu stosowana przez banki, aby zdobyć jak największą ilość nowych klientów. Jak możemy zauważyć reklamy produktów bankowych jak konta osobiste, konta firmowe, karty kredytowe lub produkty depozytowe widoczne są zarówno w blokach reklamowych w telewizji, radiu, gazetach drukowanych, bilbordach oraz naturalnie w Internecie. Emisja każdej reklamy to spore koszty dla banków, dlatego wolą one część tych środków przeznaczyć na nagrody dla osób, które zdecydują się na skorzystanie z ich oferty.

W zależności od promocji można zdobyć nawet kilkaset złotych premii już za skorzystanie tylko z jednego produktu bankowego i spełnienie określonych warunków. Założenie konta osobistego jest najprostszym sposobem, aby zyskać premię i sprawdzić, czym są promocje bankowe.

Jak zarabiać na bankach?

Aby zarabiać na bankach należy skorzystać z produktu bankowego objętego promocją. Często zdarza się, że otwierane są konta bankowe, lokaty, czy wyrabiane są karty kredytowe w standardowej ofercie banku, ponieważ klienci nie mają świadomości, że z tego samego produktu można skorzystać w promocji i spełniając warunki otrzymania premii zyskać dodatkowe środki.

Szukając dla siebie konta osobistego lub innego produktu finansowego warto wcześniej sprawdzić, czy jest on objęty promocją. W tym celu należy zapytać o to pracownika banku, jeśli chcemy zawrzeć umowę stacjonarnie lub na stronie banku odszukać sekcję „promocje”. Dobrym rozwiązaniem jest też odwiedzenie serwisu internetowego opisującego promocje bankowe oraz sposoby, jak zarabiać na bankach i sprawdzenie aktualnego rankingu promocji bankowych.

W takim serwisie poświęconemu opisywaniu instrumentów finansowych oraz zdobywaniu dodatkowych profitów za spełnienie prostych warunków można dobrać dla siebie odpowiednią ofertę w promocji. Dodatkowo w artykułach opisywane są szczegółowe warunki promocji, które co prawda zawiera regulamin promocji, ale językiem który nie dla każdego może być zrozumiały. Aby zarabiać na bankach nie trzeba samemu analizować długiego i często trudnego w rozumieniu regulaminu. W razie wątpliwości można skontaktować się ze specjalistami, dla których finanse osobiste i promocje bankowe to codzienność lub bezpośrednio z pracownikami banku, którzy również powinni udzielić fachowej pomocy.

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Oto 10 rad, dzięki którym dowiesz się, jak zarabiać na promocjach bankowych.

  1. Jeśli to dopiero początek Twojej przygody z zarabianiem na promocjach bankowych, zacznij od przeglądania stron o takiej tematyce (np. naszego bloga, na którym codziennie pojawiają się nowe oferty).
  2. Zapisz się do newslettera, aby regularnie otrzymywać propozycje i wybierać te, które interesują Cię najbardziej. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco. 
  3. Wybieraj promocje bankowe zgodnie z tym, czego oczekujesz. Jeśli liczysz na premię za samo założenie konta w banku, albo na atrakcyjny moneyback za transakcje kartą – skup się konkretnie na nich. Być może z czasem najdzie Cię ochota na kolejne propozycje, z których będziesz korzystać.
  4. Dokładnie zapoznaj się z tym, kto może wziąć udział w danej promocji i czy Ty spełniasz ten warunek. Banki często mają okres karencji, którego niestety nie przeskoczysz, chyba że nigdy nie byłeś klientem któregoś z nich. 
  5. Zazwyczaj banki premiują klienta za spełnienie warunków promocji. Pamiętaj, że musisz się do tego zastosować, aby zgarnąć premię lub nagrodę. Chodzi np. o wykonanie danej ilości transakcji kartą (np. 5 w ciągu miesiąca), zapewnienie wpływów na konto (np. wynagrodzenia) również o określonej kwocie, czy też, często gęsto wyrażenie zgód marketingowych.
  6. Na Twojej drodze pojawi się wiele atrakcyjnych promocji, jednak dyskwalifikujące mogą okazać się opłaty np. za prowadzenie konta, czy wypłaty z bankomatów. Zwróć na to uwagę i porównuj oferty pod względem atrakcyjności. Pomogą Ci w tym np. nasze artykuły, które aktualizujemy na bieżąco (Najlepsze konta osobisteRanking lokatZestawienie promocji).
  7. Premia lub nagroda przyznawane są zazwyczaj w formie przelewu na Twoje konto lub bonu/vouchera. Jeśli chodzi o to drugie zazwyczaj obowiązuje Cię czas, do którego musisz go wykorzystać. Pilnuj terminów.
  8. Dużym plusem promocji bankowych jest to, że po ich zakończeniu i odbiorze premii lub nagrody możesz zamknąć konto. Jednak tę kwestię wyjaśni regulamin każdej promocji.
  9. Korzystaj tylko z dedykowanych stron promocji. Na naszym blogu wystarczy kliknąć w zielony przycisk umieszczony w artykule, aby przenieść się na stronę danej oferty.
  10. Prześwietlamy dla Ciebie bardzo wnikliwie promocje bankowe i szukamy haczyków, jednak pamiętaj o tym, żeby samemu przeczytać ich regulamin oraz zapoznać się z aktualną tabelą opłat i prowizji.

Kto może zarobić na bankach?

Premię za założenie konta osobistego lub skorzystanie z innego produktu finansowego w promocji bankowej najczęściej może zdobyć wyłącznie nowy klient. Zdecydowana większość promocji bankowych przeznaczona jest właśnie dla nowych klientów, czyli osób które nie posiadały danego produktu bankowego przed wskazanym przez bank terminem.

Bankom zależy przede wszystkim na pozyskaniu nowych klientów, którzy będą korzystać z narzędzi finansowych oferowanych przez konkretne banki. Do tego posiadając takiego klienta istnieje szansa, że skorzysta on z innych produktów bankowych (np. kredytów, pożyczek, kart kredytowych). Nowy klient to też nowy kapitał w postaci oszczędności, które może zdeponować na koncie oszczędnościowy lub lokacie bankowej.

Jakie są warunki promocji bankowych?

Zawarcie umowy o produkt bankowych w promocji nie zawsze wystarczy do odebrania nagrody. Dokładne warunki wymagane do zdobycia premii opisane są w regulaminie promocji. Najczęściej aby zdobyć premię przykładowo za konto osobiste w promocji należy:

  • złożyć wniosek w okresie objętym promocją oraz w określony sposób (np. przez aplikację mobilną banku lub placówce banku)
  • na etapie składania wniosku wyrazić zgody marketingowe na kontakt drogami elektronicznymi (np. w celu proponowania innych produktów banku)
  • zawrzeć umowę o prowadzenie konta osobistego wraz z kartą debetową (jeśli była wymagana) i aktywować konto
  • spełnić warunki aktywności we wskazanym terminie (np. wykonać płatności kartą lub zapewnić wpływy na konto)
  • do czasu odebrania premii nie wolno rezygnować z wyrażonych zgód marketingowych oraz wypowiadać umów o prowadzenie konta oraz utrzymanie karty płatniczej.

Wydawanie nagród za założenie konta

Wielu uczestników promocji bankowych z niecierpliwością oczekuje wypłaty obiecanych nagród. Zakładając, że spełniliśmy wszystkie przewidziane warunki do otrzymania premii to z zasady każdą kolejną część nagrody (chyba, że promocja zakłada jedną główną premię) uczestnik otrzymuje do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniono warunek jej otrzymania. Najczęściej wydanie takiej premii poprzedzone jest wysłaniem maila do uczestnika z potwierdzeniem spełnienia wymaganych warunków i zakwalifikowaniu się do wypłaty premii.

Przykład:

  1. Uczestnik składa wniosek i zawiera umowę o produkt objęty promocją bankową (np. konto osobiste) w październiku;
  2. W listopadzie spełnia warunek aktywności (np. wykonuje 2 płatności bezgotówkowe o dowolnej wartości i zapewnia wpływy na konto osobiste o łącznej wartości 300 zł);
  3. W grudniu otrzymuje wiadomość email z potwierdzeniem spełnienia warunków promocji i do końca miesiąca otrzymuje premię 100 zł bezpośrednio na rachunek otwarty w ramach promocji.

Zasadą jest, że do momentu odebrania nagrody nie wolno wypowiadać umowy o produkt otwarty w ramach promocji, ani nie wycofywać zgód marketingowych, jeśli ich wyrażenie było warunkiem promocji. Wykonanie jednej z tych czynności zgodnie z regulaminem promocji może skutkować brakiem nagrody.

Wypłacanie premii w gotówce ma postać zwykłego przelewu na rachunek uczestnika promocji. Jednak zarabianie na bankach to nie tylko gotówka, ale też inne atrakcyjne nagrody. Często za otwarcie konta osobistego lub innego produktu finansowego przewidziane są nagrody np. w formie kart podarunkowych do popularnych sieci sklepów, voucherów lub nagród rzeczowych. Spełniając określone warunki aktywności można otrzymać taki voucher w formie elektronicznej (np. e-kodu), który wysyłany jest wiadomością w bankowości elektronicznej lub smsem na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji.

Warto zauważyć, że w przypadku takich nagród w regulaminie można znaleźć informację, o tym do kiedy najpóźniej należy wykorzystać taki kod. W przypadku nagród rzeczowych są one nadawane paczką i dostarczane firmami kurierskimi lub zwykłą pocztą.

Czym są warunki aktywności w promocjach bankowych?

Warunki aktywności w promocjach bankowych to czynności, od których spełnienia organizator promocji bankowej uzależnia naliczenie i wypłacenie nagrody. Są to czynności związane z codziennym korzystaniem z produktu bankowego objętego promocją. W zależności od produktu mogą to być:

  • wykonanie płatności w wybrany sposób: kartą do konta, BLIKIEM lub aplikacją do płatności mobilnych (np. Google Pay, Apple Pay);
  • zapewnienie wpływów na konto: zasilenie rachunku konta we wskazanej wysokości (jednorazowo lub suma dowolnej ilości wpływów);
  • skorzystanie z innego produktu banku: np. z oferty terminala płatniczego, czy kredytu w przypadku konta firmowego;
  • logowanie do aplikacji mobilnej: banki na różne sposoby starają się zachęcić klientów do jak najczęstszego korzystania z aplikacji do samodzielnego zarządzania swoim produktem bankowym
  • wykonanie przelewów zewnętrznych: w przypadku kont osobistych na obcy rachunek w innym banku, a dla kont firmowych np. dowolnego przelewu podatku ZUS lub US.

Jak spełnić warunek zapewnienia wpływów na konto osobiste?

Jednym z najczęściej pojawiających się warunków aktywności dla zdobycia premii za konto bankowe w promocji jest zapewnienie wpływów na rachunek. Organizator promocji zakłada, że otwarte konto będzie dla uczestnika tym podstawowym rachunkiem, na który będzie otrzymywał świadczenia (np. pensja, alimenty, stypendium, emerytura).

Posiadając więcej niż jedno konto bankowe można spełnić ten warunek aktywności wykonując zwykły przelew z drugiego konta, ale prowadzonego w innym banku. Nie ma znaczenia, że ich właścicielem jest ta sama osoba. Najważniejsze, aby były to przelewy zewnętrzne – czyli pomiędzy dwoma różnymi bankami. Przelew w obrębie tego samego banku byłby traktowany jako przelew wewnętrzny.

Premia za kartę kredytową w promocji

Promocje kart kredytowych uchodzą za te, w których można uzyskać bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe lub wysokie premie pieniężne w formie zwrotów. Warunki wymagane do zdobycia dodatkowej gratyfikacji na pierwszy rzut oka wydają się nawet prostsze niż w przypadku popularnych rachunków osobistych. Niestety nie każdy może skorzystać z promocyjnej oferty takiego produktu bankowego.

Karta kredytowa to narzędzie płatnicze, które swoim działaniem przypomina pożyczkę, a więc jest produktem kredytowym. Po złożonym wniosku o wyrobienie karty kredytowej w promocji bank musi zdecydować, czy może powierzyć nam swoje środki, czyli bada naszą zdolność kredytową. Dlatego przy aplikowaniu o kartę kredytową często należy złączyć tzw. dokumenty dochodowe. Bank badając zdolność kredytową będzie brał pod uwagę przede wszystkim takie czynniki jak: wysokość osiąganych dochodów, staż pracy w obecnym zakładzie pracy oraz czy nie widniejemy w rejestrze baz dłużników (BIK, KRD, BIG).

Bank, który wydaje kartę kredytową udostępnia tzw. limit kredytowy. Jest to saldo do wysokości, którego można kartę zadłużyć. Płacąc za produkty i usługi kredytówką tak na prawdę wydaje się pieniądze banku, które prędzej, czy później należy zwrócić. Jeśli zadłużenie spłaci się przed upływem tzw. okresu bezodsetkowego to spłaca się tylko wartość wykonanych transakcji bez kosztów odsetek.

Zakładając, że bank pozytywnie rozpatrzy wniosek o wydanie karty kredytowej do otrzymania premii najczęściej wystarczy wyrażenie zgód marketingowych oraz wykonanie płatności kartą o wskazanej w regulaminie wartości oraz we wskazanym terminie. Jeśli zadłużenie zostanie spłacone przed naliczeniem odsetek to spełnienie warunku aktywności nie będzie wiązało się z ponoszeniem żadnych dodatkowych kosztów.

Należy pamiętać, że posługując się kartą kredytową przy każdym jej użyciu powiększa się jej zadłużenie, które trzeba będzie spłacić. Warto zatem jej używać świadomie i odpowiednio oszacować swoje możliwości spłaty powstałego zadłużenia.

Promocje kont oszczędnościowych

Konta oszczędnościowe to rachunki bankowe służące zwykle do przechowywania nadwyżki środków. Poza standardowo dostępnymi ofertami oczywiście występują konta oszczędnościowe w promocjach bankowych. Różnią się one od podstawowych propozycji zdecydowanie atrakcyjniejszymi parametrami.

Wybierając najlepsze konto oszczędnościowe w pierwszym kroku zwraca się uwagę na oprocentowanie. Kolejnym czynnikiem decydującym o wysokości ewentualnego zysku wynikającego z zarobionych odsetek jest czas obowiązywania promocji, czyli jak długo oszczędności będą objęty promocyjnym oprocentowaniem. Ostatnim z 3 głównych czynników jest maksymalna wysokość, do jakiej środki będą objęte podwyższonym oprocentowaniem.

Warto wiedzieć, że aby skorzystać z promocji kont oszczędnościowych najczęściej trzeba założyć konto osobiste w tym samym banku, za które również można zarobić dodatkową premię. To jednak nie wszystko, ponieważ oferta promocyjnego konta oszczędnościowego może dotyczyć wyłącznie tzw. nowych środków. Są to środki, które zostaną przelane na konta uczestnika po wskazanym w regulaminie promocji terminie. Jest informacja istotna przede wszystkim dla osób, które już posiadają konto bankowe w danej instytucji. Jeśli ktoś jest nowym klientem dla danego banku to automatycznie wszystkie środki, które przeleje będą traktowane jako nowe.

Opisane wyżej warunki są najczęściej spotykanymi w przypadku promocji kont oszczędnościowych. Niektóre oferty banków wymagają dodatkowo spełnienia warunków aktywności. W praktyce oznacza to, że aby środki były objęte promocyjnie podwyższonym oprocentowaniem należy w danym miesiącu spełnić wymagany warunek aktywności, bo w przeciwnym wypadku obowiązywać będzie standardowe oprocentowania – czyli o wiele niższe. Warunki aktywności dotyczą korzystania z konta osobistego, które jest wymagane do skorzystania z konta oszczędnościowego. Przykładowo, aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Banku Millennium należy dodatkowo wykonać min. 5 płatności kartą debetową lub BLIKIEM w każdym miesiącu obowiązywania promocji.

Promocje lokat bankowych

Lokaty bankowe to produkty bankowe, które również występują w promocyjnych ofertach. W przeciwieństwie jednak do kont oszczędnościowych, aby skorzystać z promocyjnej lokaty bankowej rzadko wymagane jest otwarcie dodatkowo konta osobistego w tym samym banku. Są jednak wyjątki, ponieważ również w przypadku lokat zdarzają się promocje, w których wymagane jest otwarcie dodatkowego produktu np. konta osobistego i pełnienie warunków aktywności (płatności kartą lub zapewnienie miesięcznych wpływów).

Wybierając najlepszą lokatę bankową również należy zwrócić uwagę na trzy podstawowe parametry: wysokość oprocentowania, maksymalna kwota objęta tym oprocentowaniem oraz okres jego obowiązywania. Jako czwarty parametr można ocenić warunki skorzystania z promocyjnej lokaty. Czy skorzystanie z niej będzie wymagało spełnienia dodatkowych warunków.

Oferty lokat bankowych mogą dotyczyć nowych środków lub dowolnych. Warto na to zwrócić uwagę zwłaszcza, jeśli rozważa się założenie lokaty w banku, którego jest się już klientem.

Ile można zarobić na bankach?

W zależności od ilości promocji, w których uczestnik weźmie udział na bankach można zarobić od kilkuset złotych np. za otwarcie konta bankowego do nawet kilku tysięcy złotych za założenie konta w kilku różnych bankach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadać jednocześnie więcej kont bankowych – żaden przepis prawny tego nie zabrania. Zarabianie na kontach bankowych jest bardzo łatwe, ponieważ przykładowo założenie konta osobistego wymaga jedynie posiadanie polskiego dowodu tożsamości oraz adresu zamieszkania.

Zarabianie na bankach, a podatki dla firm

Promocje produktów bankowych nie są skierowane jedynie do klientów indywidualnych. Z takich ofert mogą również korzystać firmy, a zwłaszcza osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Premia za otwarcie konta bankowego dla firmy należy do najwyższych, jakie można zdobyć w pojedynczej promocji. Jednak w odróżnieniu do kont osobistych premia za konto firmowe jest przychodem dla przedsiębiorstwa, za którą należy rozliczyć się z właściwym urzędem skarbowym. Sposób tego rozliczenia uzależniony jest od zadeklarowanej przez firmę metodę rozliczeń podatkowych.

Konto firmowe w promocji to doskonała propozycja zwłaszcza dla początkujących firm. Wraz z premią za spełnienie prostych warunków można często skorzystać z możliwości atrakcyjniejszego zawarcia umowy o terminal płatniczy, czy zwolnienie z opłat za konto – nawet bezterminowo!

Zarabianie na programach poleceń

Kolejną możliwością zarabiania na bankach jest udział w programie poleceń, w ramach którego można zdobyć nagrodę zarówno za polecenie produktu bankowego, jak i skorzystanie z takiego polecenia. W tych promocjach najczęściej nagradzane są dwie osoby: polecony za polecenie konta i polecający za skorzystanie z polecenia. Programy poleceń to często poza promocyjnym kontem oszczędnościowym, czy lokatą jedyny sposób na zdobycie premii dla obecnych klientów.

Zasada działania tych programów jest w większości przypadków taka sama. Obecny klient posiadający przykładowo konto w danym banku musi zapisać się do programu poleceń, akceptując jego regulamin oraz wygenerować indywidualny kod poleceń. Następnie przekazuje go nowemu klientowi, który przy jego użyciu musi otworzyć konto i po zawarciu umowy spełnić wskazane warunki aktywności (np. wykonać transakcje bezgotówkowe). Jeśli żadna z osób nie zrezygnuje z kont oraz nie wycofa zgód marketingowych to premia zostaje wypłacona do końca kolejnego miesiąca, po którym polecony spełnił ostatni warunek programu.

Promocje kont dla młodych

Promocje bankowe nie dotyczą jedynie osób pełnoletnich. Wśród wielu ofert łatwo można znaleźć takie, w których za założenie konta dziecku można zdobyć dodatkowe nagrody. Jednak otwarcie konta dla dziecka w zależności od jego wieku będzie wymagało posiadania konta bankowego przez jego rodzica lub opiekuna prawnego. Nie jest też problemem znalezienie takiej promocji, w której zarówno rodzic, jak i nieletni mogą zdobyć premie za skorzystanie z oferty konta i spełnienie określonych warunków aktywności.

Rezygnacja z konta osobistego po odebraniu premii

Korzystanie z produktu bankowego w promocji nie oznacza, że nie można z niego zrezygnować po odebraniu nagrody. Konto otwarte w promocji można tak samo zamknąć jak to otwarte w standardowej ofercie. Rezygnację z konta, czy karty płatniczej wydanej do niego należy jednak jedynie zgłosić po odebraniu pełnej wysokości przewidzianej premii. Rozpoczęcie procesu rozwiązania umowy o produkt bankowy przed tym spowoduje cofnięcie przyznania nagrody.

Przed rozwiązaniem umowy o produkt bankowy należy upewnić się, że wszelkie zobowiązania wobec banku są spełnione. Może to być spłata debetu na karcie bankomatowej lub uregulowanie opłaty za utrzymanie rachunku lub karty, jeśli takie były przewidziane. Ma to szczególne znaczenie w przypadku takiego produktu, jak karta kredytowa. Chcąc zamknąć kartę kredytową należy wcześniej spłacić wszelkie zadłużenia, jeśli takowe istnieją.

Czy warto posiadać więcej niż jedno konto osobiste?

Posiadając więcej niż jedno konto osobiste ma swoje zalety. Największą z nich jest prawdopodobnie dywersyfikacji oszczędności. Im większą ilością środków się dysponuje tym bezpieczniej jest je zdeponować w kliku miejscach. Przykładowo, jeśli w danym banku dojdzie do awarii lub włamania to posiadając dodatkowe rachunki w innych instytucjach wciąż ma się dostęp do środków pieniężnych.

Otwarcie konta nic nie kosztuje. Ewentualnym opłatom może podlegać późniejsze utrzymanie rachunku lub obsługa karty debetowej. Takich kosztów można jednak uniknąć spełniając wskazane warunki aktywności (np. wykonując transakcje kartą). Pamiętanie o tych warunkach może być kłopotliwe, więc warto też poszukać bezwarunkowo darmowych kont osobistych.

Posiadając kilka rachunków bankowych zwiększa się bezpieczeństwo swoich oszczędności, a dodatkowo można zdobyć więcej premii za otwarcie konta w promocji. Posługują się tylko jednym kontem osobistym zwiększa się zagrożenie utraty oszczędności oraz rezygnuje się z możliwości zdobycia dodatkowego dochodu.

Pamiętaj o warunkach promocji i zarabiaj na bankach!

Zarabianie na bankach nie jest skomplikowane ani zabronione. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z wielu promocji bankowych, odebrać nagrody za aktywność (w trakcie której można przetestować dany produkt), a następnie zrezygnować z niego, jeśli okaże się, że nie spełnia oczekiwań uczestnika promocji.

Najważniejszą rzeczą przy korzystaniu z promocji finansowych jest przeczytanie i zrozumienie warunków ofert oraz pamiętaniu o terminowym spełnianiu warunków aktywności, jeśli takie występują.


Zobacz promocje bankowe >>


Czytaj więcej

Komentarze (komentarzy: 2)

  • Mała_FirmaZ 19 lutego 2018 0 1 odpowiedzi

    Macie we mnie zawsze wiernego czytelnika…oto portal, który myśli także o czytelnikach 🙂 Dzięki Pozdrawiam

    • Ewa Wieczorska 20 lutego 2018 0

      Dziękujemy za miłe słowa 🙂 Pozdrawiamy!

Konto Przekorzystne
Konto Przekorzystne
Premia

200 zł + 7% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie posiadali konta w Banku Pekao od 01.08.2021 do 08.01.2023.

od 01.08.2021

Warunki
  • 50 zł za samo otwarcie Konta Przekorzystego Banku Pekao z kartą;
  • 150 zł za min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta w każdym z 3 miesięcy.

(czytaj więcej)

200 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część