Z tą aplikacją zarobisz nawet 1500 zł rocznie

Każdy z nas marzy o tym, by wysokiej jakości produkty kupować jak najtaniej. Ostatnio pozwala na to Smart Shopping, czyli inteligentne zakupy polegające na świadomym wybieraniu ofert. To właśnie m.in. z Refunder.pl możesz nabyć świetne rzeczy w równie atrakcyjnych cenach, a dodatkowo zarobić na swoich transakcjach. Serwis ten idealnie wpisuje się w ten nurt. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości zdobycia cashbacku za zakupy w internecie? O Refunder.pl opowiedziała nam Eva-Lotta Wojtasik – Country Manager, odpowiedzialna za polską wersję tego serwisu.

Proste i mądre zakupy z Refunder.pl
Mogłabyś w kilku zdaniach opowiedzieć czym zajmuje się Refunder.pl?

Refunder.pl to strona „cashback” zapewniająca konsumentom zwrot pieniędzy za wszystkie zakupy dokonane w powiązanych sklepach internetowych. Aby uzyskać taki zwrot wystarczy, że użytkownicy przed zakupem w konkretnym sklepie przejdą przez Refunder.pl lub dokonają go przez naszą aplikację. Prościej rzecz ujmując za polecanie użytkownikom wybranych sklepów Refunder.pl dostaje prowizję i to właśnie nią dzieli się z klientami.

Ilu macie użytkowników w Polsce i na macierzystym rynku w Szwecji? Jeżeli to nie tajemnica to jaką kwotę wypłaciliście już swoim użytkownikom?

Z Refundera korzysta ponad 340 tysięcy użytkowników w Szwecji i w Polsce. W ostatnim czasie mamy bardzo szybki przyrost na rynku polskim (ponad 5000 użytkowników miesięcznie). Wypłaciliśmy naszym klientom blisko 20 milionów złotych.

Nasi czytelnicy lubią informacje rozpalające wyobraźnię, dlatego musimy zapytać o rekordową wypłatę dla jednego użytkownika. Jaka to była kwota?

Niedawno mieliśmy rekordzistę, który otrzymał 396 zł jednorazowego cashbacku. Są też użytkownicy, którzy wypłacają po 1300 zł miesięcznie za pośrednictwem naszego serwisu.

Czy programy takie jak Refunder.pl, które oferują cashback, są opłacalne dla klientów?

Z naszych wyliczeń wynika, że dzięki serwisom cashbackowym takim jak Refunder.pl Polak jest w stanie zaoszczędzić nawet 1500 złotych rocznie. Jeszcze więcej może zaoszczędzić rodzina z dziećmi – zwrot w tym przypadku może przekroczyć 1800 złotych rocznie.

Jak można wytłumaczyć dużą popularność serwisów podobnych do Refunder.pl?

Coraz więcej ludzi robi zakupy przez internet, dotychczasowe systemy lojalnościowe nie są przejrzyste, a korzyści z nich płynące są często odroczone w czasie. Refunder.pl daje możliwość zarabiania pieniędzy na zakupach zrobionych online w postaci prawdziwej gotówki, a nie np. punktów. Dzięki temu nasz serwis jest o wiele bardziej zrozumiały pod względem osiągania pieniężnych korzyści i jest zarazem zdecydowanie bardziej korzystny.

Polacy szukają sposobów na to, aby jak najwięcej zaoszczędzić, ale tym samym nabyć produkty bardzo dobrej jakości – czy obserwując klientów Refunder.pl można się z tym zgodzić?

Tak, sklepy podłączone do Refunder.pl maja produkty i usługi najwyższej jakości. Przez nasz serwis można zamówić zarówno hotel 5 gwiazdkowy w Sopocie jak i kupić ręcznie robione, brytyjskie buty. W swojej ofercie posiadamy ponad 600 sklepów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Refunder.pl – platforma cashbackowa
Czym najczęściej kierują się klienci, którzy korzystają z Refunder.pl – ceną i jakością, ale czym jeszcze?

Polski klient lubi kupować produkty znanych marek i korzystać z możliwości darmowej dostawy, co również wielu z naszych przyłączonych sklepów oferuje.

Jakie oczekiwania miał Refunder wchodząc na polski rynek? Czy były jakieś przeszkody?

Nasze badania wykazały, że polscy klienci lubią robić inteligentne zakupy oraz, że polski rynek jest bardziej otwarty na innowacje związane z e-zakupami w przeciwieństwie do innych rynków w regionie. Co ciekawe, zarówno w Szwecji jak i Polsce spotykamy się z klientami, którzy nie do końca wierzą w to, że mogą otrzymać prawdziwe pieniądze w postaci zwrotu za zakupy. Miło nam ich pozytywnie zaskakiwać.

Jakie produkty sprzedają się najlepiej – z jakiej branży (może marki, które są najpopularniejsze lub takie, na których można uzyskać spory cashback)?

Zauważyliśmy, że wielu z naszych klientów szuka interesujących przeżyć w formie wyjazdów egzotycznych. Odnotowaliśmy dużą ilość rezerwacji biletów lotniczych i hoteli w cieplejsze kierunki świata na okres świąteczno-sylwestrowy.

Jak Refunder.pl szuka nowych reklamodawców? Czy klienci mogą „podsuwać” swoje pomysły?

Stale poszerzamy swoją ofertę sklepów i tygodniowo mamy kilka nowych zapytań o dołączenie do oferty naszego serwisu. Wszystkie sugestie i pomysły mogą podsyłać sami klienci na adres: evalotta.wojtasik@refunder.pl lub zgłosić swoje propozycje pod adresem: www.refunder.pl/partner.

Czy klienci mogą liczyć (w najbliższym czasie) na nowe marki w ofercie i ciekawe promocje?

Nasza oferta sklepów stale się poszerza. Latem dołączyła np. platforma Booking.com, a niedawno światowe marki sportowe jak Adidas i Reebok. Niedługo zbliża się zarówno Black Friday (24.11) jak i Cyber Monday (27.11) oraz czas świątecznych zakupów i wszystkie aktualne oferty będą umieszczane na naszej stronie z kampaniami: www.refunder.pl/kampanie. Klienci mogą liczyć na zwiększony cashback, ale i wyprzedaże aż do 80%. Zwrot będzie oferowany nawet w przypadku wyprzedaży!

Czy Refunder.pl zanotował dużo zwrotów, czy raczej klienci są rozsądni i nie dokonują zakupów, które mogą okazać się niepotrzebne?

To, co wyróżnia cashbackowy model Refunder.pl to między innymi współczynnik zwrotów towaru, który jest niższy średnio o 50% przy zakupach dokonanych przez nasz serwis, w porównaniu do średniej wartości zwrotów dla serwisów e-commerce. Odnotowujemy również wyższą średnią wartość zamówienia – około +30-50% w porównaniu ze średnią wartością zamówień w sklepach internetowych. Przyłączone sklepy płacą nam prowizję jedynie za pomyślnie przeprowadzony (i nie zwrócony) zakup, co czyni Refunder.pl bez ryzykownym kanałem marketingowym. To właśnie tą prowizją dzielimy się później z użytkownikiem serwisu.

Rozmawiała: Ewa Wieczorska

Załóż konto za darmo

***

Serwis Refunder.pl działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy zarejestrować się i za jego pośrednictwem robić zakupy online, a od każdej zrealizowanej i co ważne nieanulowanej transakcji otrzymuje się zwrot w wysokości kilku procent jej wartości. Prościej rzecz ujmując za każdy dokonany zakup Refunder dostaje prowizję, którą dzieli się z klientem, a to bardzo ciekawe i doceniane rozwiązanie.

Refunder.pl współpracuje z ponad 620 sklepami online, które działają na terenie Polski. Kategorie produktów, z których można skorzystać to m.in. ubrania i akcesoria, gry online, finanse i ubezpieczenia, uroda i zdrowie, sprzęt elektroniczny, dom i ogród czy też
dla samochodu.

W Refunder.pl znajdziesz znane marki i sklepy takie jak Zalando, Pull&Bear, Adidas, OleOle, RTV Euro AGD, Castorama, Empik, ale i Multikino, Booking.com czy Orange. Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.

Więcej o Refunder.pl przeczytasz tutaj >>

2 KOMENTARZE

  1. wielka nędza – założyłem konto i wziąłem kartę kredytową z BNP Paribas – miało wpłynąć 90zł po 90 dniach od aktywowania karty – minęło już chyba z 240 dni – składałem 6 reklamacji – refunder wciąż próbuje tłumaczyć że ktoś w BNP nie potwierdził czy cuś – więc nie polecam

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here